تاپ کلینیک معرف بهترین کلینیک لیزر نیاوران

TOP Pasdaran Laser Cosmetic Clinic

ویژ‌گی‌های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد پاسداران

فهرست مطالب

در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران می توان با کمک به روزترین دستگاه ها و در یک محیط امن برای همیشه با موهای زائد بدن خداحافظی کرد.

به منظور از بین بردن موهای ناخواسته بدن از روش های گوناگونی همچون اپیلاسیون، تیغ، موم، موبر و دستگاه اپیلیدی استفاده می شد، اما این روش ها موقتی بودند. همچنین بعد از انجام دادنشان بر روی پوست جوش و موهای زیرپوستی نمایان می شد. در سال های اخیر پیشرفت تکنولوژی این مشکل را با عرضه لیزر موهای زائد مرتفع کرده است. با این وجود نوع دستگاه و شیوه انجام لیزر بر کیفیت نهایی کار بسیار موثر است. از اینرو به منظور جلوگیری از دوباره کاری و یا آسیب های احتمالی بهتر است در همان قدم اول به انتخاب نوع کلینیک و دستگاه دقت ویژه ای شود. این امر در کلان شهرهایی همچون پاسداران سخت و زمان گیر است. به همین دلیل این مقاله به معرفی بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران و ویژگی های آن پرداخته است.

ویژ‌گی‌های بهترین کلینیک لیزر پاسداران

قبل از پرداختن به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران لازم است که عملکرد دستگاه لیزر مورد بررسی قرار گیرد.  نور لیزر قادر است که چیزهای تیره رنگ را از طریق حرارت دهی بسوزاند. در لیزر موهای زائد موهای داخل فولیکول های مو سوزانده می شود. با تداوم جلسات لیزر عملکرد خود فولیکول نیز متوقف می شود. با توجه به اینکه موهای بدن دارای چرخه رشد و استراحت هستند لازم است که جلسات لیزر چندین بار تکرار شود زیرا اشعه لیزر بر فولیکول های در حال استراحت اثر ندارد. از اینرو بعد از سپری شدن چندین جلسه موهای زائد برای همیشه از بین خواهند رفت.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران

در بررسی ویژگی های بهترین کلینیک لیزر پاسداران ،نوع دستگاههای لیزر و تنوع آنها بسیار مهم می باشد. بدیهی است هر چه این دستگاه‌ها پیشرفته‌تر و متنوع‌تر باشند، خدمات ارائه ‌شده از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود. 

با توجه به هدف مراجعه به بهترین کلینیک لیزر پاسداران ، دستگاه‌های استفاده‌ شده را قبل از مراجعه بررسی نمائید تا بتوانید تشخیص دهید کدام یک از کلینیک ها از نظر تجهیزات می‌توانند بهتر و تاثیرگذار‍تر باشند.

به عنوان مثال دستگاههایی مانند لیزر الکساندرایت، لیزر دایود، لیزر جوانسازCO2، لیزر کیوسوئیچ.می بایست مورد توجه قرار گیرند. تنوع دستگاه می تواند ما را در استفاده از خدمات متنوع  یاری رساند و از طرفی دیگر حرفه ای بودن آن کلینیک لیزر را نشان دهد. 

لیست تعدادی از بهترین کلینیک های لیزر پاسداران

کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از کلینیک های خوب پوست و مو در تهران است. این مرکز بیش از 23 سال سابقه در این حوزه دارد و خدمات آن با کمک پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا صورت می گیرد.

تلفن تماس کلینیک: 22176020

آدرس اینستاگرام: instagram.com/iranianclinic

تهران- منطقه 8- خیابان رشید 115

انواع تزریقات زیبایی مانند: فیلر، تزریق چربی به ران، باسن و سینه

جوانسازی پوست نظیر: تزریق بوتاکس، تزریق مزوژل، تزریق پروفایلو

لیزر موهای زائد

کاشت مو

برای مشاهده کلینیک لیزر ایرانیان اینجا و جهت مشاهده دیگر کلینیک های لیزر تهران اینجا کلیک کنید.

آدرس کلینیک طارا:
تهران- خیابان پیروزی سمت شرق به غرب- نرسیده به یکم نیرو هوایی- جنب سازمان
انتقال خون- پلاک 261- واحد 8

تلفن های مشاوره و تماس: 09334223641- 77173971

خدمات کلینیک پوست و
زیبایی طارا:

لاین تخصصی فیشیال

لیفت صورت بدون جراحی

انواع نخ های جوانساز

زاویه سازی صورت

مادلینگ صورت

تزریق فیلر، تزریق
بوتاکس

مزونیدلینگ

لیزر موهای زائد

برداشت خال، میخچه و
زگیل

برای مشاهده کلینیک لیزر طارا اینجا  و جهت مشاهده دیگر کلینیک های لیزر تهران اینجا کلیک کنید.

کلینیک زیبایی حورا را نیز در لیست بهترین کلینیک پوست و زیبایی تهران معرفی می کنیم. در این کلینیک خانم دکتر گلنسا مردانی فعالیت دارد و خدمات تخصصی متنوعی را به مراجعه کنندگان کلینیک ارائه می دهد.

تلفن تماس و مشاوره کلینیک حورا: 09193102318

آدرس کلینیک: سعادت آباد- خیابان سرو غربی- خیابان ریاضی بخشایشی- روبروی پیتزا پرپروک- پلاک 15- ساختمان حورا

خدمات کلینیک حورا:

بلفاروپلاستی

پلاسما جت

خالبرداری

لیفت با نخ

لیزر موهای زائد

میکرونیدلینگ

فیشیال و جوانسازی پوست

مزوتراپی سر و صورت

تزریق ژل، تزریق بوتاکس

هایفوتراپی

برای مشاهده کلینیک لیزر حورا اینجا و جهت مشاهده دیگر کلینیک های لیزر تهران اینجا کلیک کنید.

کلینیک ایوا یکی دیگر از کلینیک های زیبایی پوست و مو در تهران است. در این مرکز گروه پزشکی متخصص و حرفه ای فعالیت دارند. دستگاه های پزشکی کلینیک ایوا پیشرفته است.

تلفن های تماس مرکز ایوا: 09391818117- 26714051- 26714174

آدرس اینستاگرام: instagram.com/eeva_clinic

آدرس کلینیک ایوا: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از میرداماد- خیابان منظرنژاد- پلاک 45- واحد 4

خدمات کلینیک پوست و مو ایوا:

لاغری موضعی مانند: چربی سوزی با حرارت، مزوتراپی، کرایولیپولیز، درمان سلولیت

خدمات زیبایی نظیر: مزوتراپی، بوتاکس، هایفوتراپی، ژل، رفع تتو، میکرونیدلینگ

لیزر موهای زائد

برای مشاهده کلینیک لیزر ایوا اینجا و جهت مشاهده دیگر کلینیک های لیزر تهران اینجا کلیک کنید.

کلینیک پوست عرفان یکی دیگر از بهترین کلینیک های زیبایی در تهران است. این مرکز زیبایی در محله سعادت آباد و بیمارستان عرفان قرار دارد و خدمات مناسبی در زمینه پوست و مو ارائه می دهد.

تلفن تماس جهت مشاوره: 09126751325- 23021707

آدرس اینستاگرام: instagram.com/lasererfan

آدرس کلینیک پوست و لیزر عرفان: سعادت آباد- بین چهارراه سرو و خیابان شهرداری- خیابان شهید ریاضی– بیمارستان عرفان- کلینیک تخصصی پوست

خدمات کلینیک:

کاشت مو: ابرو، سر، ریش

تزریق ژل و مزوژل 

تزریق بوتاکس

جوانسازی پوست: هایفوتراپی، آر اف، فوتونا

پروتز و لیفت سینه

جراحی بینی یا رینوپلاستی

پیکر تراشی: ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک

درمان جای اسکار و زخم

لیزر کیوسوییچ و CO2

مزوتراپی، مزونیدلینگ، میکرودرم

لیزر موهای زائد

لیفت با نخ

بلفاروپلاستی

فیشیال و جوانسازی پوست

پاک کردن تتو

برای مشاهده مرکزلیزر عرفان اینجا و جهت مشاهده دیگر کلینیک های لیزر تهران اینجا کلیک کنید.

آشنایی با خدمات بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران

در هنگام مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران ضخامت موها مورد بررسی قرار می گیرد. موهای کرک مانند را نمی توان لیزر کرد از اینرو برخی از نواحی بدن بی نیاز از لیزر هستند. با این وجود امکان لیزر کل بدن نیز وجود دارد. با توجه به مطالب ذکر شده نواحی مناسب برای لیزر را می توان اینگونه بیان کرد:

 • لیزر پا: موهای پا به علت ضخامت و حجم بالا همواره در اولویت لیزر قرار دارند. لیزر پا می تواند شامل کل پا، پنجه ها، ساق ها و ران ها باشد. برای مشاهده اثربخشی لیزر بر این نواحی باید جلسات لیزر حداقل 6 تا 8 جلسه ادامه پیدا کند.
 • لیزر صورت: مشکلات هورمونی و برخی از بیماری ها موجب می شود که موهای زائد بر روی گونه، دور لب، زیر گلو، گردن و زیر چانه برخی از بانوان رشد کند. نامتعارف بودن این موها موجب الزامی شدن لیزر آنها شده است. لازم به ذکر است آقایان نیز برای از بین بردن موهای زیر گلو و گونه خود می توانند از دستگاه لیزر استفاده کنند. برای از بین بردن این موها حداقل 8 جلسه لیزر لازم است.
 • لیزر زیر بغل: در لیزر زیر بغل می توان در کمترین زمان فولیکول های مو را تضعیف کرده و رشد موها را متوقف کرد. بعد از انجام لیزر سیاهی زیر بغل مرتفع و پوست روشن تر می شود. حداقل تعداد جلسات لیزر زیر بغل 4 جلسه است.
 • لیزر بیکینی یا واژن: با استفاده از لیزر می توان برای همیشه با موهای زائد و سیاهی ناحیه تناسلی خداحافظی کرد. برای از بین بردن موهای این ناحیه به 6 الی 8 جلسه لیزر نیاز است.
 • لیزر فول بادی: با انتخاب این نوع از لیزر می توان در 6 الی 8 جلسه موهای تمامی قسمت های بدن را از بین برد.

دسترسی آسان یک امتیاز مهم برای انتخاب بهترین کلینیک لیزر پاسداران

دسترسی آسان مرکز لیزر یکی از فاکتوریهای مهم در انتخاب بهترین مرکز لیزر پاسداران می باشد. امکان استفاده راحت از وسایل نقلیه عمومی و یا با خودروهای شخصی جزو فاکتورهای مهم می باشد.

خدمات مشاوره ای پیش از لیزر، یکی دیگر از مهمترین ویژگی های بهترین کلینیک لیزر پاسداران می باشد. در این مراکز معتبر، پزشکان متناسب با پوست و موی فرد مراجعه کننده، خدمات لیزر را ارائه می دهند. مشاوره مناسب قبل از لیزر، فرد را از صدمات احتمالی دور نگاه می دارند.

قیمت تمام شده خدمات لیزر، از دیگر معیارهای مهم در انخاب بهترین کلینیکهای لیزر پاسداران می باشد. البته می بایست دقت نمود که همواره قیمت کم به معنای کلینیک معتبر نیست . بسیاری از مراکز لیزر تهران در انجام خدمات لیزر کم فروشی می کنند. به عبارتی ساده تر تعداد شات کمتر از آنچه می بایست استفاده شود را برای مراجعین خود انجام می دهند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره بهترین  کلینیک لیزر پاسداران تماس بگیرید.

   09919589258 👉کلیک فرمائید. پشتیبانی واتساپ  09919589258 👉👉👉

خدمات مهم در کلینیک لیزر موهای زائد پاسداران

در کلینیک پوست و زیبایی  می توان با استفاده از لیزر نسبت به حذف موهای زائد اقدام کرد. دستگاه های مخصوص اشعه لیزر با تاباندن اشعه به موضع مورد نظر و حذف فولیکول مو، موهای زائد را از بین می برند. استفاده از لیزر جهت حذف موهای تیره رنگ و ضخیم، یک روش دائمی محسوب می شود. لازم به یادآوری است رنگ مو و پوست و همینطور نوع دستگاه لیزر در میزان حذف مو موثر است.  

کسانی که موهای زائد بدن آنها در اثر بیماری یا مشکلات هورمونی زیاد شده است باید در ابتدا مشکل و بیماری خود را مرتفع سپس جلسات لیزر خود را آغاز کنند. همچنین باید به این نکته دقت داشت که تعداد جلسات بسته به ضخامت، رنگ و حجم مو در افراد مختلف متفاوت است.

چه کسانی نمی توانند از خدمات بهترین کلینیک لیزر در پاسداران بهره مند شوند؟

تمامی افراد شرایط استفاده از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران را ندارند. در واقع برای استفاده از این دستگاه لازم است بدن در شرایط ایده آلی قرار داشته باشد. از اینرو افرادی که دارای یکی از مشخصات زیر هستند بهتر است جلسات لیزر خود را به زمانی دیگری موکول کنند.

 • افراد مبتلا به مشکلات هورمونی
 • افراد مبتلا به بیماری های خاص و بیماری های پوستی
 • افراد با سابقه گوشت اضافی در بدن
 • مصرف کنندگان داروهای خاص
 • بانوان باردار
 • افرادی با سابقه تبخال مکرر
 • افراد دارای عفونت فعال و جوش های چرکی
 • افراد با پوست برنزه
 • مصرف کنندگان ایزوترتینوئین
 • مصرف کنندگان داروهای حاوی طلا
 • افراد با سابقه بیماری لوپوس
 • بعد از انجام تزریق ژل، بوتاکس و ….

علاوه بر موارد ذکر شده امکان لیزر ناحیه های حاوی تاتو، کمک مک و خال در بهترین کلینیک لیزر در پاسداران وجود ندارد.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر پوست پاسداران

با توجه به اینکه در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران از بهترین دستگاه های لیزر استفاده می شود، تعداد جلسات لیزر در حداقل مقدار ممکن قرار دارد. با این وجود تعداد جلسات بسته به نوع مو و شرایط بدن مراجعه کننده متفاوت خواهد بود. برای تجربه حداکثر اثرگذاری لیزر لازم است جلسات به صورت منظم در طی 6 الی 8 جلسه ادامه پیدا کند. همچنین بهتر است بین جلسات 40 الی 45 روز فاصله باشد. بعد از اتمام جلسات لازم است مراجعه کننده هر چند ماه یکبار لیزر موهای بدن خود را تمدید کند.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

قبل از مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران آگاهی داشتن از انواع دستگاه لیزر و تفاوت آنها می تواند به داشتن یک انتخاب درست کمک کند. دستگاه های لیزر بر اساس نوع فناوری و طول موج آنها اینگونه تقسیم بندی می شوند.

1-دستگاه مبتنی بر لیزر الکساندرایت: این دستگاه در دسته بهترین دستگاه ها قرار دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن موهای زائد را از بین ببرد. طول موج به کار رفته در این دستگاه حدود 755 نانومتر است از اینرو برای افرادی که پوستشان روشن و سفید است، بهترین اثرگذاری را دارد. جذب انرژی توسط ملانین فولیکول ها علت اثرگذرای بالای این دستگاه بر سفیدپوستان است. در افرادی که پوستشان تیره است ملانین توسط دستگاه جذب و پوست سوزانده می شود.

2-دستگاه مبتنی بر لیزر دایود: طول موج این دستگاه حدود 800 الی 810 نانومتر است. به همین دلیل به خوبی در عمق فولیکول مو نفوذ کرده و آن را از بین می برد. استفاده از این دستگاه برای تیپ های پوستی یک تا پنج و افراد با پوست تیره انتخاب مناسبی است.

3-دستگاه مبتنی بر لیزر ان دی یاگ: فناوری این دستگاه مدرن بر پایه طول موج 1064 نانومتر طراحی شده است. از این رو برای تیپ های یک تا شش و افراد با پوست برنزه بهترین گزینه است.

اقداماتی که قبل از مراجعه به کلینیک لیزر پوست پاسداران باید انجام داد

قبل از مراجعه به کلینیک لیزر پوست پاسداران بهتر است با پزشک حاضر در کلینیک صحبت کرده و سوابق دارویی و بیماری خود را با او مطرح کنید. علاوه بر این قبل از انجام لیزر رعایت نکات زیر الزامی است:

 • قبل از انجام لیزر نباید اپیلاسیون کرد. در واقع کندن موها قبل از انجام لیزر ممنوع است و بهتر است شیو به وسیله ی ژیلت صورت گیرد.
 • قبل از مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران لازم است موهای بدن شیو شود. نباید اثری از موها باقی مانده باشد.
 • بهتر است مکان هایی که قرار است لیزر شود در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار نداشته باشد. نور خورشید حساسیت و آسیب پذیری پوست را بالا می برد و موجب ایجاد سوختگی، تاول و … در طول و بعد از لیزر می شود.
 • پوست باید فاقد هر گونه کرم یا ماده بی حس کننده باشد. اگر از پاک کننده های شیمیایی برای پاک کردن آرایش یا پماد استفاده شده، باید حتما آن ناحیه با آب شسته شود.
 • استفاده از بی رنگ کننده های مو قبل از لیزر ممنوع است. استفاده از این مواد رنگدانه های مو را تغییر می دهد و از اثربخشی لیزر می کاهد.
 • با استفاده از لایه برداری منافذ پوست باز می شود و به تبع آن اثرگذاری لیزر بیشتر باشد. 

نکات مهم بعد از انجام لیزر

بعد از انجام لیزر در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران پوست ملتهب، قرمز و حساس می شود. از اینرو لازم است که به نکات زیر توجه ویژه ای شود.

 • برای از بین بردن حس آفتاب سوختگی پوست می توان از کمپرس آب سرد استفاده کرد. همچنین به وسیله یک دستمال مرطوب یا قرار دادن یخ در پلاستیک و قرار دادن آن بر نواحی لیزر شده می توان از التهاب آن کاست.
 • بعد از انجام لیزر یک سری پماد ها تجویز می شود که حتما باید با دقت استفاده شوند. استفاده از این داورها ریسک سوختگی و تیرگی پوست را از بین می برند.
 • همانگونه که گفته شد پوست بعد از لیزر مستعد سوختگی است از این رو لازم است بر روی نواحی که در معرض آفتاب قرار دارد، ضد آفتاب زده شود.
 • تا دو هفته بعد از لیزر نباید شیو کرد.
 • فاصله بین لیزر خود را رعایت کنید و حتی المقدور لیزر را در زمان مشخص شده انجام دهید. مراجعه زودتر از زمان مقرر موجب آسیب دیدگی پوست و دیرتر از آن منجر به عدم نتیجه گیری می شود.
 • همچون قبل از لیزر بعد از لیزر نیز نباید در معرض نور خورشید قرار گرفت. قرارگیری در برابر اشعه های خورشید علاوه بر آسیب های پوستی، احتمال سوختگی را نیز افزایش می دهند.
 • بهتر است حداقل تا 24 ساعت هیچ گونه ماده معطر همچون عطر، دئودورانت و … بر روی پوست زده نشود.
 • بهتر است بعد از لیزر تا چند روز پوست اسکراب نشود زیرا پوست حساس است و احتمال آسیب دیدگی آن وجود دارد.
 • بعد از لیزر حتما لباس های نخی و گشاد بپوشید.
 • رابطه جنسی به واسطه ایجاد اصطکاک بر روی پوست موجب افزایش قرمزی یا اثرات سوختگی می شود. از این رو بهتر است تا 48 ساعت رابطه جنسی نداشته باشید.
 • مراجعه به استخر، سونا و جکوزی تا 48 ساعت ممنوع است. بخار آب موجود در سونا و جکوزی پوست را تحریک و ملتهب می کند. همچنین در آب استخر ترکیبات شیمیایی وجود دارد که برای پوست مضر است.
 • بهتر است تا 24 ساعت ( زمانی که التهاب بدن مرتفع شده) حمام نروید. بعد از آن توصیه می شود که با آب ولرم و خنک دوش بگیرید.

تعریق حاصل از ورزش نیز می تواند منجر به تحریک نقاط لیزر شده، شود. از این رو بهتر است ورزش تا چند روز به تعویق انداخته شود. 

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران چه ویژگی هایی دارد؟

 • بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران باید مجهز به اتاق وی آی پی باشد تا مراجعه کننده در آن احساس امنیت و آرامش کند.
 • استفاده از به روزترین تکنولوژی و دستگاه های لیزر منجر به افزایش کیفیت کار می شود. این دستگاه ها نه تنها اثرگذاری سریعی دارند بلکه درد حاصل از آنها نیز بسیار کم است.
 • وجود پزشک متخصص برای ارائه مشاوره های تخصصی از دیگر ملزومات بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در پاسداران است.
 • کادر فعال در این مراکز باید علاوه بر اخلاق مداری از دانش و تخصص کافی برخوردار باشند.
 • داشتن دکوراسیون شیک و امکانات رفاهی کافی می تواند رضایت مراجعه کنندگان را به ارمغان بیاورد.
 • قیمت انجام خدمات لیزر باید متناسب با خدمات و بودجه عموم مردم جامعه باشد.
 • رعایت بهداشت و نظافت از دیگر ملزومات یک کلینیک خوب است.
سبد خرید