Previous slide
Next slide

بهترین دکترتزریق ژل و بوتاکس در مشهد

فهرست مطالب

بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در مشهد کلینیکی است که در یک محیط ایده آل و با  استفاده از به روزترین دستگاه ها به مردم خدمت رسانی میکند.

زیبایی و پیشگیری از پیری از دیرباز تا به امروز دغدغه تمامی انسان ها بوده است. به لطف پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی امروزه روش های مختلفی برای افزایش زیبایی و ممانعت از بروز پیری ارائه شده است. یکی از این روش ها تزریق بوتاکس، ژل و فیلر است. به منظور بهره مندی از روش های مذکور مراجعه به کلینیک های زیبایی الزامی است. با توجه به اینکه در کلان شهری همچون مشهدکلینیک های زیبایی زیادی خدمت رسانی می کنند، تشخیص بهترین آنها امری دشوار است. از اینرو به منظور کاهش ریسک مراجعه به کلینیک های نامعتبر و غیرمتخصص، این مقاله به بررسی مشخصات بهترین دکترتزریق ژل و بوتاکس در مشهد پرداخته است.

مشاوره در بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس مشهد

اگر تصمیم گرفته اید به بهترین دکتر تزریق ژل و بوتاکس در مشهد مراجعه کنید در وهله اول توصیه می شود که برای دریافت مشاوره تخصصی به پزشک کلینیک مراجعه کنید زیرا رعایت برخی از نکات قبل و بعد از تزریق ضروری است. این نکات مهم و ضروری به شرح زیر است:

 • لازم است از 10 روز قبل از تزریق مصرف داروهای ضد التهاب همچون ایبوپروفن، ژلوفن و ادویل قطع شده باشد. همچنین باید در این بازه زمانی از آسپرین استفاده نشود.
 • در طول یک هفته الی 10 روز قبل از تزریق نباید از ویتامین ای و روغن ماهی استفاده شود. همچنین لازم است مصرف داروهایی که احتمال خونریزی را افزایش می دهند نیز قطع شود.
 • در جلسه مشاوره یا قبل از تزریق لازم است که مراجعه کننده لیست داروهای گیاهی و شیمیایی خود را به پزشک ارائه دهد.
 • مصرف الکل موجب بالا رفتن احتمال خونریزی و کبودی می شود. از اینرو بهتر است حداقل تا 24 ساعت قبل از تزریق الکل مصرف نشود.
 • از دو هفته قبل از تزریق باید هیچ درمان دندانی صورت نگرفته باشد.
 • تزریق بوتاکس و فیلر درد ندارد اما برای اطمینان یک ساعت قبل از مراجعه بهتر است از استامینوفن استفاده شود.
 • وعده غذایی قبل از تزریق باید سبک باشد.
 • در روز مراجعه به بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در مشهد باید صورت شما فاقد هر گونه آرایش و کرمی باشد.
 • اگر سابقه تبخال زدن دارید حتما باید این مسئله را مطرح کنید زیرا لازم است به منظور پیشگیری یک سری داروها مصرف شود.
 • بعد از انجام تزریق بهتر است هیچ گونه فعالیت سنگین به ویژه فعالیت های ورزشی انجام نشود.

بعد از دریافت مشاوره از بهترین دکتر فیلر و بوتاکس مشهد متوجه خواهید شد که برخی از افراد نباید تزریق فیلر و بوتاکس را انجام دهند.

1-کسانی که در اطراف محل تزریق اخیرا عفونت پوستی را تجربه کرده اند.

2-کسانی  که به ژل و بوتاکس حساسیت دارند.

3-زنان باردار یا شیرده.

4-افراد مبتلا به بیماری خودایمنی .

5-ورزشکاران حرفه ای (بعد از تزریق ژل تست دوپینگ آنها مثبت خواهد بود).

6-کسانی که اخیرا جوانسازی لیزری انجام داده اند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره بهترین  متخصص بوتاکس مشهد تماس بگیرید.

  09036051981

09334325456 👉کلیک فرمائید. پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

ویژگیهای بهترین دکتر فیلر و بوتاکس مشهد

آشنایی با انواع چروک های صورت

1-چروک های استاتیک : چروک های استاتیک در هنگامی که صورت در حالت استراحت است و هیچ گونه انقباضی ندارد، کاملا مشخص هستند. دلیل آن از بین رفتن خاصیت ارتجاعی، کلاژن و بافت پوست آن ناحیه است.

 2-چروک های داینامیک : چین و چروک های داینامیک با حرکت دادن صورت خود را نشان می دهند. این چروک ها نشان می دهند که ناحیه مورد نظر بیشترین پتانسیل را برای تبدیل شدن به چین و چروک های استاتیک دارند.

3-چروک های گرانشی : این چروک ها با افزایش سن نمود پیدا می کنند و بیشتر در افراد بالاتر از 40 سال قابل مشاهده است. چروک های گرانشی در نواحی گردن، کنار چانه و جلوی گوش قابل رویت است.

4- چروک های مخلوط: این چروک ها در خطوط عمودی گردن و اطراف دهان قابل مشاهده هستند و در اثر عوامل مختلفی همچون افزایش سن، حرکات زیاد اجزای صورت و … نمود پیدا می کنند.

5-چروک های خواب: این چروک ها حاصل خوابیدن نادرست است و  از سن 30 سال به بعد، یعنی زمانی که کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک کاهش پیدا کرده است، نمود پیدا می کند.

بوتاکس چیست و چگونه عمل می کند؟

بوتاکس چیست و چگونه عمل می کند؟

در تزریق بوتاکس، به منظور اصلاح چین و چروک های صورت، از سم بوتولینوم استفاده می شود. بعد از تزریق بوتاکس سیگنال‌های عصبی در عضلات محل تزریق مسدود می شوند. در اثر این انسداد عضله مورد نظر فلج  می شود.

عدم حرکت عضلات منجر به کنترل حرکات صورت و در نتیجه عدم بروز چین و چروک می شود. در واقع در نزدیکی چین و چروک ها، عضلات وارد فاز آرامش می شوند و حرکت آنها متوقف می شود.

از تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های داینامیک و استاتیک استفاده می شود. این چین و چروک ها در نواحی پیشانی، اطراف چشم، بین ابرو، خط خنده و …. نمود پیدا می کنند و با افزایش سن شدت می یابند. کاربرد بوتاکس در علم پزشکی تنها به موارد زیبایی محدود نمی شود  و  می توان در درمان برخی از بیماری ها همچون میگرن نیز از آن کمک گرفت.

در نهایت باید به این نکته تاکید کرد که تزریق بوتاکس باید توسط بهترین دکتر فیلر و بوتاکس مشهد صورت گیرد زیرا بروز کوچکترین خطایی می تواند تا چندین ماه مراجعه کننده را گرفتار کند. از طرف دیگر نتایج تزریق بوتاکس در طول دو هفته نمایان می شود و نمی توان در لحظه تزریق خطای احتمالی را تشخیص داد.

فیلر چیست و چگونه عمل می کند؟

فیلر و انواع آن

تزریق فیلر با هدف یک دست کردن سطح پوست و حجم دهی نواحی مختلف صورت انجام می شود. به همین دلیل آنها کاربرد گسترده ای در جوانسازی صورت یا رفع عیوب احتمالی دارند. کاربردهای این روش غیر تهاجمی شامل مواردی همچون افزایش حجم چانه، پر کردن گودی اطراف چشم، رفع سیاهی دور چشم و رفع نواقص بینی است.

از ویژگی های فیلر می توان به موقتی بودن و هزینه کمتر آن در مقایسه با عمل های زیبایی دائمی اشاره کرد. نوع فیلر در میزان ماندگاری آن تاثیر دارد. از این رو می توان انواع فیلر را اینگونه تقسیم بندی کرد.

 • فیلرهای قابل جذب یا بیولوژیکی: در ترکیبات این نوع از فیلر از دو ماده اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت کلسیم استفاده شده است. این دو ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارند به همین دلیل بعد از 6 الی 12 ماه جذب بدن می شوند.
 • فیلرهای مصنوعی یا دائمی: ماده تشکیل دهنده این نوع از فیلر پلی متیل متاکریلات است. این ماده در ایمپلنت دندان استفاده می شود و در دسته مواد دوستدار محیط زیست قرار دارد. فیلر دائمی در زیر پوست به صورت “میکروسفر” یا توپ کوچک قرار می گیرد به همین دلیل بیشتر برای برطرف کردن چروک های عمیق، جای زخم حفره ای، افزایش حجم لب و … استفاده می شود.
 • فیلرهای نیمه مصنوعی یا نیمه دائمی: ماده تشکیل دهنده این نوع فیلر پلی لاکتیک است. این ماده سبب افزایش کلاژن سازی پوست می شود. در واقع بیشتر نقش یک محرک را ایفا می کند. از اینرو باید به مرور زمان منتظر نمود نتایج آن بود. فیلرهای نیمه مصنوعی در بازه های زمانی مختلف نیاز به تمدید دارند.

ژل و انواع آن

ژل نیز همچون فیلر یک حجم دهنده است که از مواد طبیعی و مصنوعی ساخته شده است. ژل ها انواع مختلفی دارند که فیلر یک نمونه از آنها است. در ساختار تمامی ژل ها از عصاره کلاژن انسانی یا حیوانی استفاده می شود. در ژل های طبیعی علاوه بر این عصاره از یک پروتئین قندی نیز استفاده می شود. ژل های طبیعی بین 9 تا 24 ماه می توانند ماندگار باشند. آنها نیز وظیفه ی یکدست کردن پوست، افزایش جذب آب در ناحیه تزریق و جوانسازی پوست را بر عهده دارند.

اسید هیالورونیک یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده طبیعی ژل ها است که وظیفه ی جذب و نگهداشتن آب را بر عهده دارد. تزریق این ژل ها علاوه بر ممانعت از دهیدراته شدن پوست به افزایش قابلیت ارتجاعی پوست نیز کمک می کند. این ژل ها بین 4 تا 6 ماه ماندگاری دارند. 

برندهای مختلفی از ژل در بازار موجود است که با مشاوره گرفتن از بهترین دکتر فیلر و بوتاکس مشهد می توان بهترین انتخاب را در بین آنها داشت. لازم به ذکر است تزریق ژل و فیلر مستلزم داشتن تجربه علمی و عملی زیادی است به همین دلیل مراجعه به هر پزشک یا کلینیکی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

بهترین دکتر تزریق ژل و بوتاکس در مشهد

تفاوت ژل با فیلر

  عمده ترین تفاوت بین ژل و فیلر به میزان ماندگاری آنها برمی گردد. فیلرها مدت ماندگاری کوتاه تری دارند و به نوعی در دسته درمان های موقتی قرار می گیرند. در نقطه مقابل مدت ماندگاری ژل ها طولانی است. موقتی بودن فیلر موجب شده است که عوارض آن به مراتب کمتر از ژل باشد. از فیلرها برای از بین بردن چین و چروک های ریز، گودی و سیاهی دور چشم و فرم دهی لب استفاده می شود.

سن مناسب برای  مراجعه به بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در مشهد

بسیاری از افراد نمی دانند مراجعه به بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در مشهد را باید از چه سنی شروع کنند. امکان تزریق بوتاکس و ژل برای تمامی افراد بالاتر از 18 سال وجود دارد. ماهیت پوست انسان ها با یکدیگر متفاوت است. برخی از افراد ممکن است در 20 سالگی چروک صورت را تجربه کنند و برخی دیگر در سنین بالاتر. پس هر زمانی که فرد احساس نیاز کرد می تواند از خدمات زیبایی بهره مند شود.

بهترین دکتر فیلر و بوتاکس مشهد بعد از ویزیت مراجعه کننده به او می گوید که آیا سن و شرایط پوستی او مناسب انجام تزریق است یا خیر. همچنین در طول جلسه مشاوره مشخص می شود که فیلر گزینه ی بهتری است یا بوتاکس. به طور مثال افراد جوانی که چروک های صورت آنها در دسته چروک های داینامیک قرار دارد بهتر است به منظور پیشگیری، از تزریق بوتاکس استفاده کنند. با این حال فیلر نیز گزینه ی مناسبی برای از بین بردن چین و چروک های ریز  است. لازم به ذکر است میزان کلاژن سازی با افزایش سن کاهش می یابد به همین دلیل هرچه سن بالاتر باشد حجم چین و چروک ها نیز بیشتر خواهد بود. از این رو تزریق فیلر و بوتاکس برای افراد بالاتر از 30 سال گزینه ی مناسبی است.

ویژ‌گی‌های بهترین مرکز تزریق بوتاکس در مشهد

قبل از از پرداختن به ویژگی های بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در مشهد لازم است تعریف مختصری از این مراکز صورت گیرد. متخصصین پوست و مو تحت نظارت وزارت بهداشت می توانند بخشی از یک بیمارستان یا مرکز بهداشتی را به کلینیک یا مرکز تزریق ژل و بوتاکس تبدیل کنند. لازم است افراد فعال در این مراکز از تحصیل کرده های حوزه درمانی باشند. از اینرو ویژگی های بهترین مرکز تزریق ژل و بوتاکس در مشهد را می توان اینگونه بیان کرد.

1-فعالیت رسمی و قانونی زیر نظر وزارت بهداشت کشور

2-استفاده کردن از به روزترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا

3-ایجاد محیطی کاملا استریل

4-استخدام کادر درمان متخصص

5-پیروی از منشور اخلاقی برخورد با مراجعه کنندگان (برخورد درست و راهنمایی کامل مراجعه کنندگان توسط کارکنان)

6-ارائه مشاوره رایگان قبل از تزریق

7-استفاده از بهترین برند ژل، بوتاکس و فیلر

8-دکوراسیون داخلی زیبا و آرام بخش

لیست تعدادی از بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس و ژل در مشهد

کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از کلینیک های خوب پوست و مو در تهران است. این مرکز بیش از 23 سال سابقه در این حوزه دارد و خدمات آن با کمک پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا صورت می گیرد.

تلفن تماس کلینیک: 22176020

آدرس اینستاگرام: instagram.com/iranianclinic

تهران- منطقه 8- خیابان رشید 115

انواع تزریقات زیبایی مانند: فیلر، تزریق چربی به ران، باسن و سینه

جوانسازی پوست نظیر: تزریق بوتاکس، تزریق مزوژل، تزریق پروفایلو

لیزر موهای زائد

کاشت مو

آدرس کلینیک طارا:
تهران- خیابان پیروزی سمت شرق به غرب- نرسیده به یکم نیرو هوایی- جنب سازمان
انتقال خون- پلاک 261- واحد 8

 

تلفن های مشاوره و تماس: 09334223641- 77173971

خدمات کلینیک پوست و
زیبایی طارا:

لاین تخصصی فیشیال

لیفت صورت بدون جراحی

انواع نخ های جوانساز

زاویه سازی صورت

مادلینگ صورت

تزریق فیلر، تزریق
بوتاکس

مزونیدلینگ

لیزر موهای زائد

 

برداشت خال، میخچه و
زگیل

کلینیک زیبایی حورا را نیز در لیست بهترین کلینیک پوست و زیبایی تهران معرفی می کنیم. در این کلینیک خانم دکتر گلنسا مردانی فعالیت دارد و خدمات تخصصی متنوعی را به مراجعه کنندگان کلینیک ارائه می دهد.

تلفن تماس و مشاوره کلینیک حورا: 09193102318

آدرس کلینیک: سعادت آباد- خیابان سرو غربی- خیابان ریاضی بخشایشی- روبروی پیتزا پرپروک- پلاک 15- ساختمان حورا

خدمات کلینیک حورا:

بلفاروپلاستی

پلاسما جت

خالبرداری

لیفت با نخ

لیزر موهای زائد

میکرونیدلینگ

فیشیال و جوانسازی پوست

مزوتراپی سر و صورت

تزریق ژل، تزریق بوتاکس

 

هایفوتراپی

یکی دیگر از مراکزی که می توان در لیست بهترین کلینیک پوست و زیبایی تهران به حساب آورد؛ کلینیک آوینا است. این کلینیک کادری مجرب و با دانش دارد و دارای محیطی خوب و آرامش بخش است. در آوینا خدمات متنوعی به مراجعین ارائه می شود. بهره مندی از جدیدترین روش های زیبایی و تجهیزات پزشکی پیشرفته نیز جزو ویژگی های کلینیک آوینا محسوب می شود.

تلفن های تماس جهت مشاوره و نوبت دهی: 09129252506- 86081237

آدرس کلینیک آوینا: تهران- میدان ونک- گاندی جنوبی- خیابان 21- پلاک 23

خدمات کلینیک آوینا:

کربوکسی تراپی

کاشت مو: سر، ریش، ابرو

تزریق چربی

لیفت با نخ

 

جوانسازی پوست: تزریق ژل، تزریق بوتاکس

بهترین دکتر فیلر و بوتاکس مشهد بدون شک فردی است که به صورت کاملا تخصصی در این رشته تحصیل کرده است. متاسفانه افراد مبتدی و بی دانش زیادی مدعی فعالیت در این حوزه هستند. مراجعه به این قبیل افراد نه تنها به زیبایی ظاهری لطمه وارد می کند، بلکه خدمات آنها عوارض جسمی و روانی بسیاری را از خود برجای می گذارد. این امر در کلان شهرها که یافتن بهترین دکتر فیلر و بوتاکس دشوار است، بسیار متداول است. از اینرو نوع کلینیک و پزشک ارائه دهنده خدمات از جمله نکاتی است که باید قبل از تزریق فیلر یا بوتاکس مد نظر قرار داد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره بهترین  دکترفیلر و بوتاکس مشهد تماس بگیرید.

  09036051981

09334325456 👉کلیک فرمائید.پشتیبانی واتساپ  09036051981   👉👉

سبد خرید